Warmlight Photo Editor

Hızlı Fotoğraf Düzenle
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 9.47 MB
  • Version 1.6
  • Dil İngilizce
  • Firma AD PRODUCTION
Warmlight Photo Editor ile fotoğraflarınızı hızlıca ve kolayca düzenleyebilirsiniz. İçerisinde bulunan kolay kullanım araçları ile hızlı bir şekilde fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz.

Warmlight Photo Editor kolay fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. İçerisinde bulunan çeşitli özellikler ile onlarca özellik arasından istediklerinizi kullanarak fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz. Uygulamanın içerisindeki çeşitlilik sayesinde tüm her şey sizin yeteneklerinize kalıyor ve siz ne yapmak istiyorsanız uygulama size onun aracını sunuyor. Kolay kullanım için tasarlanmış Warmlight Photo Editor kullanıcılar tarafından kolay kullanıldığı için yüksek oy almış durumda. Ücretli özellikleri de bulunan uygulamada isterseniz onlarca özelliği ücretsiz bir şekilde satın alabilirsiniz. Uygulama ücretsizdir ve temel özellikler ücretsiz şekilde içerisinde kilidi açık şekilde durmaktadır. 

Siyah & Beyaz fotoğraflar yapın herkes size hayran kalsın. İddialı oldukları bir diğer özellikleri ise Siyah Beyaz fotoğraf aracı, Bu araç sayesinde istediğiniz fotoğrafı profesyonel şekilde düzenleyebilir ve bir kaç adımda sosyal paylaşım için hazır hale getirebilirsiniz. Filitreler ise yeni geliştirdikleri bir özellik ancak diğerlerinden tamamen farklı işliyor renk tonlarına göre filtre ekleyerek görüntü kalitesini bozmazken daha güzel bir görüntü çıkarmanıza yardımcı oluyor. Resim kesme ve döndürme özelliği bulunan uygulama Android Markette ücretsiz olarak bulunuyor.

Daha Fazla Göster
Warmlight Photo Editor indir